Concurs pentru ocuparea unor funcții publice de execuție vacante

ANUNȚ

Primăria comunei Pui, județul Hunedoara, organizează concurs pentru ocuparea următoarelor funcții publice de execuție vacante:

• consilier achiziții publice, grad profesional superior, la compartimentul Achiziții publice, din Aparatul de specialitate al primarului
  • inspector, grad profesional superior, la biroul Financiar-contabil din Aparatul de specialitate al primarului.

Concursul se va desfășura la sediul Primăriei Comunei Pui, județul Hunedoara, în data de 18.05.2021, ora 10:00, proba scrisă.

Concursul constă în trei etape succesive:

• selecția dosarelor de înscriere
  • proba scrisă
  • interviul – se va susține în maxim 5 zile lucrătoare de la data susținerii probei scrise, la sediul insituției,

AICI Detalii despre concurs

Posted in Anunturi publice, Cariere – concurs pe posturi vacante, Toate documentele publice.